Váš nákupný košík je prázdny

Výmena a vrátenie tovaru

Výmena tovaru

Do 14 dní môžete vymeniť tovar za akýkoľvek tovar bezplatne. Tovar pošlite na adresu HEIKO ŠPORT, Hviezdoslavovo námestie 213, 02901 Námestovo. K tovaru priložte faktúru a tiež list, v ktorom napíšete za aký tovar chcete objednávku vymeniť. My vám na vlastné náklady pošleme výmenu podľa vašeho želania. Pretože je v našom záujme, aby ste tovar dostali čo najskôr, kontaktujte nás o aký tovar máte záujem a my ho pre vás odložíme. V žiadnom prípade neposielajte tovar na dobierku! V tom prípade nebude tovar prevzatý! 

Vrátenie tovaru

Do 14 dní môžete vrátiť tovar bez udania dôvodu. Tovar pošlite na adresu HEIKO šport, Hviezdoslavovo námestie 213, 02901 Námestovo. K tovaru priložte faktúru, formulár na odstúpenie od zmluvy a uveďte číslo účtu, na ktorý vám máme poslať peniaze. Hneď ako k nám tovar dorazí vám pošleme peniaze na váš účet a mail s potvrdením. V žiadnom prípade neposielajte tovar na dobierku! V tom prípade nebude tovar prevzatý! 

Príloha č. 1
Formulár na odstúpenie od zmluvy


Pre skvalitnenie služieb a používateľského prostredia využívame súbory cookies. Používaním nášho webu vyjadrujete súhlas s ich využívaním. Viac informacií

Súhlasím