homelink heikosport logo
0,00 €

Výmena a vrátenie tovaru


Vianočné nákupy
Rozumieme, že výber darčekov pre blízkych je náročný. Predĺžili sme lehotu na výmenu a vrátenie tovaru až do 6. 1. 2019

V prípade, že máte problém s tovarom, prajete si tovar vrátiť alebo vymeniť, môžete tak vykonať až do 14 dní, alebo do 6. 1. 2019.

Výmena tovaru
Do 14 dní, alebo do 6. 1. 2019 môžete vymeniť tovar za akýkoľvek tovar bezplatne. Tovar pošlite na adresu HEIKO ŠPORT, Hviezdoslavovo námestie 213, 02901 Námestovo. K tovaru priložte faktúru a tiež list, v ktorom napíšete za aký tovar chcete objednávku vymeniť. My vám na vlastné náklady pošleme výmenu podľa vašeho želania. Pretože je v našom záujme, aby ste tovar dostali čo najskôr, kontaktujte nás o aký tovar máte záujem a my ho pre vás odložíme. V žiadnom prípade neposielajte tovar na dobierku! V tom prípade nebude tovar prevzatý! 

Vrátenie tovaru
Do 14 dní alebo do 6. 1. 2019 môžete vrátiť tovar bez udania dôvodu. Tovar pošlite na adresu HEIKO šport, Hviezdoslavovo námestie 213, 02901 Námestovo. K tovaru priložte faktúru,
formulár na odstúpenie od zmluvy a uveďte číslo účtu, na ktorý vám máme poslať peniaze. Hneď ako k nám tovar dorazí vám pošleme peniaze na váš účet a mail s potvrdením. V žiadnom prípade neposielajte tovar na dobierku! V tom prípade nebude tovar prevzatý! 

Príloha č. 1
Formulár na odstúpenie od zmluvy

 

 

načítavam... ruším...