Váš nákupný košík je prázdny

Výmena a vrátenie tovaru

Rozumieme, že výber darčekov pre blízkych je náročný. Predĺžili sme lehotu na výmenu a vrátenie tovaru až do 31.1.2023 (pokiaľ zákonná doba 14 dní nie je dlhšia).

Výmena tovaru

Do 14 dní (alebo do 31.1.2023) môžete vymeniť tovar za akýkoľvek tovar bezplatne. Tovar pošlite na adresu HEIKO ŠPORT, Hviezdoslavovo námestie 213, 02901 Námestovo. K tovaru priložte faktúru a tiež list, v ktorom napíšete za aký tovar chcete objednávku vymeniť. My vám na vlastné náklady pošleme výmenu podľa vašeho želania. Pretože je v našom záujme, aby ste tovar dostali čo najskôr, kontaktujte nás o aký tovar máte záujem a my ho pre vás odložíme. V žiadnom prípade neposielajte tovar na dobierku! V tom prípade nebude tovar prevzatý! 

Vrátenie tovaru

Do 14 dní (alebo do 31.1.2023) môžete vrátiť tovar bez udania dôvodu. Tovar pošlite na adresu HEIKO šport, Hviezdoslavovo námestie 213, 02901 Námestovo. K tovaru priložte faktúru, formulár na odstúpenie od zmluvy a uveďte číslo účtu, na ktorý vám máme poslať peniaze. Hneď ako k nám tovar dorazí vám pošleme peniaze na váš účet a mail s potvrdením. V žiadnom prípade neposielajte tovar na dobierku! V tom prípade nebude tovar prevzatý! 

Príloha č. 1
Formulár na odstúpenie od zmluvy


Pre skvalitnenie služieb a používateľského prostredia využívame súbory cookies. Používaním nášho webu vyjadrujete súhlas s ich využívaním. Viac informacií

Súhlasím