Váš nákupný košík je prázdny

Predajňa

HEIKO ŠPORT je na trhu so športovou módou už od roku 1997, kedy sme otvorili svoj prvý obchod v Námestove. Odvtedy sa naša adresa často menila až do roku 2008 odkedy nás nájdete v obchodom dome KLINEC. V roku 2022 prešla naša predajňa modernizáciou a vyvoláva pocit prémiovosti a komfortu zároveň. V predajni nájdete takmer všetky produkty ponúkané na našej stránke.

Predajňa HEIKO ŠPORT
Hviezdoslavovo nám. 213
02901 Námestovo
Telefón: 0903540505

E-mail: info@heikosport.sk
Otváracie hodiny:
Pondelok–Piatok: 9:00 – 17:00 hod.
Sobota: 9:00 - 12:00

Možnosti platby
- hotovosť
- platobná karta
- darčekový poukaz

Objednaj online a vyzdvihni v predajni
Tovar si môžete objednať online a vyzdvihnúť v našej predajni bez poplatku. Všetok tovar na stránke máme okamžite dostupný na výdajnom mieste (v predajni), preto vašu objednávku pripravíme už o pár minút od jej prijatia. Viac info.

Výmena a vrátenie tovaru zakúpeného v predajni
Štandardne je tovar zakúpený v predajni možné vymeniť do 7 kalendárnych dní, vrátenie tovaru nie je možné. Zľavnený tovar nie je možné vymeniť alebo vrátiť. Tieto podmienky sa vzťahujú iba na tovar zakúpený priamo v predajni. Nevzťahujú sa na objednávky prostredníctvom e-shopu.

 


Pre skvalitnenie služieb a používateľského prostredia využívame súbory cookies. Používaním nášho webu vyjadrujete súhlas s ich využívaním. Viac informacií

Súhlasím