Grantujeme doručenie do Vianoc   |   Lehota na vrátenie tovaru predĺžená do 31.1.2023

Váš nákupný košík je prázdny

Predajňa

HEIKO ŠPORT je na trhu so športovou módou už od roku 1997, kedy sme otvorili svoj prvý obchod v Námestove. Odvtedy sa naša adresa často menila až do roku 2008 odkedy nás nájdete v obchodom dome KLINEC. V roku 2022 prešla naša predajňa modernizáciou a vyvoláva pocit prémiovosti a komfortu zároveň. V predajni nájdete takmer všetky produkty ponúkané na našej stránke.

Predajňa HEIKO ŠPORT
Hviezdoslavovo nám. 213
02901 Námestovo
Telefón: 0903540505

E-mail: info@heikosport.sk
Otváracie hodiny:
Pondelok–Piatok: 9:00 – 17:00 hod.
Sobota: 9:00 - 12:00

Možnosti platby
- hotovosť
- platobná karta
- darčekový poukaz

Objednaj online a vyzdvihni v predajni
Tovar si môžete objednať online a vyzdvihnúť v našej predajni bez poplatku. Všetok tovar na stránke máme okamžite dostupný na výdajnom mieste (v predajni), preto vašu objednávku pripravíme už o pár minút od jej prijatia. Viac info.

Výmena a vrátenie tovaru zakúpeného v predajni
Štandardne je tovar zakúpený v predajni možné vymeniť do 7 kalendárnych dní, vrátenie tovaru nie je možné. Zľavnený tovar nie je možné vymeniť alebo vrátiť. Tieto podmienky sa vzťahujú iba na tovar zakúpený priamo v predajni. Nevzťahujú sa na objednávky prostredníctvom e-shopu.

 


Pre skvalitnenie služieb a používateľského prostredia využívame súbory cookies. Používaním nášho webu vyjadrujete súhlas s ich využívaním. Viac informacií

Súhlasím