Predajňa HEIKO ŠPORT je opäť OTVORENÁ.
Žiadne obavy, všetky vaše objednávky doručíme rýchlo a bezpečne - viac info.

Váš nákupný košík je prázdny

Brúsenie, servis korčulí a lepenie hokejok

Brúsenie korčulí
Ponúkame vám brúsenie kraso-korčulí a hokejových korčúľ na profesionálnom stroji BLADEMASTER v našej predajni v Námestove. Korčule brúsime na počkanie a táto služba trvá približne 10 minút. Cena brúsenia je v závislosti od poškodenia od 2€ do 3€. Naším krédom je predovšetkým vysoká kvalita odvedenej práce. Máme už 20 rokov skúseností v tomto odvetví služieb. Korčule vám nabrúsime bodľa vašich požiadaviek a mier.

Servis korčulí
Poskytujeme taktiež servis korčulí ako napríklad výmenu zlomených alebo poškodených nožov a nitov korčulí. Táto služba je vykonávaná do 2 pracovných dní. Príjem zákaziek je v našej predajni v Námestove.

Lepenie hokejok
Okrem spomínaných služieb poskytujeme aj lepenie zlomených hokejok systémom SRS Hockey Repair System. SRS Hockey Repair System funguje na báze zlepenia hokejky pomocou karbónovej vložky a špeciálneho chemického lepidla (pri shafte). Taktiež poskytujeme reparovanie a lepenie čepelí taktiež pomocou SRS Hockey Repair System a to tak, že použijeme karbónovú pančuchu a špeciálnu zmes lepidla, ktorou čepeľ spevníme. Táto služba je vykonávaná do 7-14 pracovných dní a to z dôvodu náročného procesu, ktorý si vyžaduje dlhší čas. Príjem zákaziek je v našej predajni v Námestove.

V prípade, že máte otázky, neváhajte nás kontaktovať.


Pre skvalitnenie služieb a používateľského prostredia využívame súbory cookies. Používaním nášho webu vyjadrujete súhlas s ich využívaním. Viac informacií

Súhlasím